Turka
Turka
  19 октября 2010 (pierwszy post)
Potrzebuję kogoś, kto sprawdzi mi konfigurację elektronową. Pierwsze trzy mam dobrze, i chodzi mi raczej o te kationy i aniony.... Bo nie bardzo pamiętam jak to się robiło i czy zrobiłam dobrze. :F.


Z góry dziękuję. :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.