PowerOfShit
PowerOfShit
  20 октября 2010 (pierwszy post)
siemankoo wszystkim mam takie pytanie.. w wakacje chciałem zabrać papiery z zawodówki w której się uczyłem i przejść do LO zaocznie.. wszystko tam złożyłem padanie do tego LO ale przed końcem wakacji poszedłem do tej zawki po świadectwo i tak wyszło ze zostałem tam, a teraz do mnie z tego LO dzwonią co chwile żebym przyniósł to świadectwo i tutaj moje pytanie czy można chodzić do 2 szkół naraz? tak jak ja do zawodówki na dziennie i do LO zaocznie..
feministka
feministka
  21 октября 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: utaj moje pytanie czy można chodzić do 2 szkół naraz? tak jak ja do zawodówki na dziennie i do LO zaocznie..
ale chyba w LO będę Ci się przedmioty pokrywały oraz materiał z tym, co masz w zawodówce. :woot:
LO zaocznie, czyli za to płacisz. spójrz na to z tej strony. :tak:
Turka
Turka
  21 октября 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: LO zaocznie, czyli za to płacisz. spójrz na to z tej strony.

Za zaoczne się płaci ? U mnie jest darmowe :woot:
PowerOfShit
PowerOfShit
  22 октября 2010
hmm placi sie 100 zl na semestr... ale zalezy jakie ;p jak prywatne to placisz.. nieraaz nawet 100zl na miesiac..
LovelyDangerouS
LovelyDangerouS
  22 октября 2010
ja chodze do LO zaocznie i miałam w klasie kolezanke która chodziła w tym samym czasie do zawodówki
PoczujMnieKochana
PoczujMnieKochana
  23 октября 2010
ja myśle że mozna chodzić...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.