lista tematów
pytanie malutkie:)
siemankoo wszystkim mam takie pytanie.. w wakacje chciałem zabrać papiery z zawodówki w której się uczyłem i przejść do LO zaocznie.. wszystko tam złożyłem padanie do tego LO ale przed końcem wakacji poszedłem do tej zawki po świadectwo i tak wyszło ze zostałem tam, a teraz do mnie z tego LO dzwonią co chwile żebym przyniósł to świadectwo i tutaj moje pytanie czy można chodzić do 2 szkół naraz? tak jak ja do zawodówki na dziennie i do LO zaocznie..



