Komentarze (15)
Аккаунт удален
27 сентября 2011
model musi byc przede wszystkim bardzo wysoki i szczupły ...chociaz do fotomodelingu nie potrzeba duzego wzrostu. x.x Poza tym...Panie żołnierzu jak pan taki ciekawy :) to niech pan poogląda jakies pokazy mody .
Аккаунт удален
24 сентября 2011
A modeli też to dotyczy ?
Аккаунт удален
13 сентября 2011
Tak naprawdę to prawie każdy fotograf to teraz rzemieślnik. Artystów jest bardzo mało. A Photoshop potrafi tak zmienić modelkę/modela, że osoba fotografowana,a to co widzimy na zdjęciu to dwie rożne bajki . I gdzie te czasy gdzie dla fotografa liczyła się jakość zdjęcia ? Teraz mało kto dba o szczegóły itd, żeby zdjęcie było dobre samo w sobie. Bo przecież "wszystko da się zmienić w Ps" ;).
Аккаунт удален
12 сентября 2011
Prawda prawdą :) ale nawet z najgorszego paszteta dobry fotograf może zrobić piękną kobietę :) i nie tyczy się tutaj tej dziewczyny,bo brzydka nie jest.
Аккаунт удален
10 сентября 2011
Modelka nie musi być ładna. Ma tak naprawdę prezentować ciuch . Poza tym większość modelek ma własnie taką ...nieatrakcyjna dla większości twarz, ponieważ własnie z takimi rysami buźki da się dużo zrobić. Jest tzw. bardzo "plastyczna". Popatrzcie sobie na Anie Rubik - też do super pięknych nie należy, a jest w pierwszej 10 światowych modelek. Albo Kate Moss ! Bez makijażu jest naprawdę nieatrakcyjna.. Ma krzywe nogi itd. a już jako 14, albo 15latka zaczęła robić karierę.
Аккаунт удален
10 сентября 2011
Rysy twarzy ma ładne??? wtf no nie wiem jedna z najbrzydszych jak dla mnie,może dlatego że ma małe oczy.
Аккаунт удален
8 сентября 2011
Hm... Rysy Twarzy Ma Ładnee...Dlatego Jest Wyjątkowa.
Аккаунт удален
2 сентября 2011
nie ladna
marysiasia
11 июля 2011
ale wy jestescie dziwni na ulicy wydalaby sie wam pienkna ale w modelingu jak cos jest delkatnie inne to juz nie.... trzeba stawiac na wyjatkowosc a nie schemat
Аккаунт удален
7 июля 2011
młoda jest , to jest tez ładna....proste.
Аккаунт удален
30 апреля 2011
nieładna..
Oliis
20 апреля 2011
ładne oczy :)
Аккаунт удален
4 апреля 2011
Taka uroda. Zdecydowanie, to jest kobieta... :zonk:
Аккаунт удален
17 марта 2011
...TylkO tak wyglada... :PP
Аккаунт удален
24 февраля 2011
TO FACET CZY TYLKO TAK WYGLADA ?! :|
