Komentarze (6)
TomaszKlis
18 ноября 2018
Hej
Аккаунт удален
13 июня 2011
Bardzo zaluje ze nie przeszlyscie do finalu....takie wspanile glosy i niebanalny repertuar:)
mitindox
12 июня 2011
zgadzam sie one powinny przejsc ;)
Аккаунт удален
2 июня 2011
:jezyk2: http://skocz.pl/Zdjecie006h.jpg
Аккаунт удален
27 мая 2011
Moim zdaniem to Dziewczyny powinny przejść, a nie jakaś emerytka:)
Anka
8 мая 2011
Panie się zgrały widzę. jedna gustowny czerwony kapelusik, a druga pasujące do Niego paznokcie w podobnym odcieniu co kapelusik. Podoba mi się :D
