Komentarze (39)
blondi8784
27 декабря 2011
slicznie ;)
Аккаунт удален
16 сентября 2011
ojaaaa
Ameriicano
23 марта 2011
Przystojniachaa xDD :D
Аккаунт удален
16 марта 2011
tutaj wyglada elegancko
Аккаунт удален
13 марта 2011
Przystojny ten Borys ;D
Liza
4 марта 2011
w przeciwienstwie do Was. ;]
Liza
4 марта 2011
Nie ogarniam waszego bulwersu ;] powaznie. 'banda nierobów' jednak wiać ze coś robia
Аккаунт удален
25 февраля 2011
Ale ciacho z niego :D!
Аккаунт удален
9 февраля 2011
kris84ajj gdbys dobrze się przyjrzał zauważyłbyś , że na koszulce nie jest napisane NY tylko MY :) co oznacza kocham moje miasto :)
Аккаунт удален
4 февраля 2011
Ładnie:)
Аккаунт удален
27 января 2011
Ma to coś ; D
Аккаунт удален
16 января 2011
banda nierobów
Аккаунт удален
11 января 2011
Borys:*przystojniaczek:):*
Аккаунт удален
10 января 2011
"Borys kochać swoje piękne radioaktywne miasto Czarnobyl i być bardzo znanym z tego , że jest znanym " ;)
Аккаунт удален
9 января 2011
chyba najlepsze zdjecie jego:) nie powiem przystojny jest:D
Аккаунт удален
19 декабря 2010
fotka masters XD
Аккаунт удален
19 декабря 2010
ajj bOsKooo :********
Аккаунт удален
17 декабря 2010
taaa.. extra koszulkę.. pewnie nigdy tam nie był nawet ;P
AmantisSx3
4 декабря 2010
haha bez kitu laski ;D bez przesady ;d
Аккаунт удален
24 ноября 2010
mrr ten w środku :zakochany: ajc ajc :sex:
Аккаунт удален
12 ноября 2010
Borys no no :P . Niezły jest . Dopiero słuchając jego nutek go polubiłam a tak nie znałam ^^. Ma zaczepiaste piosenki a o właścicielu już nie wspomnę :)
xxxkarolekxxx22
8 ноября 2010
zjebane ryje :lol2:
Аккаунт удален
7 ноября 2010
Zwalcie se p1pe :lol:
Domcia310588
4 ноября 2010
facet marzeń przystojny i fajniutko śpiewa:zakochany::calusek::zakochany::calusek::calusek::calusek::calusek::calusek::calusek::calusek:
Аккаунт удален
4 ноября 2010
wow:zakochany::calusek::napalony:
Аккаунт удален
3 ноября 2010
mniaamm !
Аккаунт удален
3 ноября 2010
mmm... boski :**
Аккаунт удален
2 ноября 2010
booskie ; ))
Аккаунт удален
30 октября 2010
o.Oo Ten po środQ ;p sweet :O
Аккаунт удален
27 октября 2010
I uśmiech też :):*
Аккаунт удален
26 октября 2010
koszulkę ma extra :D
Аккаунт удален
22 октября 2010
Jaki ładny przystojniaczek pośrodku ;***
Аккаунт удален
22 октября 2010
Kocham koszulki I love takie jakie ma Pan w środeczku :)
Аккаунт удален
12 октября 2010
On jest Boooskii !!!!!!!!!
Аккаунт удален
8 октября 2010
I Panie:)
Аккаунт удален
8 октября 2010
I Pani :)
Аккаунт удален
8 октября 2010
śliczni*)
Аккаунт удален
5 октября 2010
Świetne zdjęcie !! :*
Аккаунт удален
29 сентября 2010
a kiedy do Elbląga do biura ktoś wpadnie?;)
