Blog Fotka.pl - Mrozu - czat | Fotka.com

Blog Fotka.pl

« Wszystkie albumy

Mrozu - czat

Zdjęcie 1 z 3 · 6 октября 2010 · 114 komentarzy
Mrozu - czat

Komentarze (50)

15 ноября 2015
Bardzo ładnie
20 декабря 2013
:263a:
16 ноября 2013
jaki słotki :d83dde0d:
25 мая 2013
ładne oczy ma :d83dde03:
7 августа 2012
Przystojniak:***
5 ноября 2011
no chyba nie
30 октября 2011
jest boski :P
26 октября 2011
zajefajne piosenki ma :)
5 сентября 2011
Fajna jest jego piosenka Co nam pisane !!!!!!!!!!!!!!
17 апреля 2011
spiewac to moze i fajnie spiewa ;) ale cos skopiowal troszku łoza !!
16 апреля 2011
http://cdn2.asteroid.pl/c7/av.fotka.pl/wpisy/301/812/1301812586_0_aHR0cDovL2lkLmpvZS5wbC9zdWJfaW1hZ2VzL3BpY3R1cmVzLzY4OTc5ZDllODIzNWFlMWFkYzgyMTlmYmYzOTYxMGVmX3RoMi5naWY=.jpg
4 апреля 2011
Ideału z peją? Jaja sobie chyba robisz. Z penereją mozna co najwyżej slumsy poszukać haha.
19 марта 2011
glos ma okej ;]
11 марта 2011
piosenki ma.. hm, niezbyt xd
ale w 'poszukując ideału' z Peją, daje radę ;)
potrzebuje porządnego tekstu! ;D
3 марта 2011
przecież on na zjazdach ;]
27 февраля 2011
;P
22 февраля 2011
super śpiewa mówcie co chcecie ... ale ja go lubię xd
21 февраля 2011
Każdy słucha tego kogo chce... Ma prawo do własnej Opini! Ja bardzo lubie Go słuchać i nie porównywałabym go do Tedzika ;] A do Pani NiejestemKazda co z tego, że jest blady może ma zacząć na solarium chodzi? Murzynów też nie słuchasz bo są za ciemni?;> On nie jest Modelem tylko piosenkarzem liczy sie głos a nie jego wygląd..
17 февраля 2011
dobry jest
16 февраля 2011
ja nie chce go cisnac ale to GEJ J%!$#NY i te jego nuty to banał i żena:)pzdr
14 февраля 2011
a ja go lubie:)))
14 февраля 2011
frajeRRRRRRRRRR
11 февраля 2011
jaki artysta takie oceny hehe
6 февраля 2011
zjebany typ
5 февраля 2011
niech sie nauczy nowych piosenek bo bylem na jego drugim koncercie i to samo spiewal wiec kicha totalna
4 февраля 2011
DawajMnieTo@ popieram he he:)
31 января 2011
Pomyslcie , jak nudno byloby na swieciegdyby wszyscy ze wszystkimi sie zgadzali w opiniach o "artystach"....poza tym na miano ARTYSTA trzeba sobie przez LATA zapracowac , a nie zablysnac bialymi zabkami czy tez inna czescia ciala na scenie i uwazac sie za artyste ...
30 января 2011
zgadzam sie z panią niżej :lol:
30 января 2011
po to sa te zdj zeby wyrazac to co sie sadzi o artyscie... wyrazilam swoje zdanie ze go nie lubie, i nagle jakies laski sie zaczely klocic ze mna i wyzywac, nie rozumiem takich ludzi, naprawde. Po co wcinac sie w czyjac wypowiedz....
30 января 2011
nie zawsze wyrazanie opini negatywnej musi byc ZAZDROŚCIA , pustaki :lol2::lol2::lol2:
30 января 2011
W sumie to fajnie poczytac i posmiac sie , jak niektorzy PISZA : "W sumie to fajnie poczytać i pośmiać się, jak niektórzy marnują czas i życie na pisanie czy ktoś "jest blady" czy jakiś tam...jakby nie mieli innych zajęć w życiu ; D " :rotfl: :mrgreen:
Wczoraj o 11:09
30 января 2011
:lol: :rotfl: "Ale wy macie naj......... tylko komentować potraficie,jak sie coś komuś nie podoba to niech sie nie patrzy i nie komentuje!!!Proste.......!" - cz Ty przypadesiem nie masz tez na...ane ? na co tu czekasz na sweet komencie -jak mi sie nie podoba to WLASNIE wtedy bede pisal - 25 lat i takie to puste, az sie plakac chce..
30 января 2011
kazdy ma prawo do opinii :lol::lol: a ja komentarze sa negatywne to juz jakies ale zeby nie komentowac haha:lol::lol:
30 января 2011
Ale wy macie naj......... tylko komentować potraficie,jak sie coś komuś nie podoba to niech sie nie patrzy i nie komentuje!!!Proste.......!
30 января 2011
widzialam go na dworcu centralnym w wawie i na zywo wyglada troche lepiej. wysoki jest:]
29 января 2011
ta kolezanka nizej to jakas pewnie psychofanka peji:)
29 января 2011
W sumie to fajnie poczytać i pośmiać się, jak niektórzy marnują czas i życie na pisanie czy ktoś "jest blady" czy jakiś tam...jakby nie mieli innych zajęć w życiu ; D
28 января 2011
słit ; D:rotfl:
27 января 2011
mrozu pfff.... sprzedal by dupe za kase gdyby tylko ktos chcial ;] mrozu i tedzik.. przyjaciele siebie warci.. :D jebaac goo nawet nie warto komentowac jego wygladu bo az tylu brzydkich slow nie wypada pisac na publicznym forum.. :) szkoda ze niestety w twarz mu tego powiedziec sie nie da ale mam nadzieje ze to czyta :) pozdro.. ;]
27 января 2011
:fuck2::fuck2::mrgreen:
27 января 2011
buahahahahahaahahahahahahaha tyle mam do powiedzenia jesli chodzi o was laski ;D mam swoje zdanie a wasze jakies durne komentarze mnie nie ruszaja ;D lolitki dwie ;P pfffff haaa
27 января 2011
Hej .Jak tam?
26 января 2011
Nie wiem tylko, czy to do mnie, czy koło mnie. Jeśli ktoś nie do końca wie, co mam na myśli, to proszę bardzo o nie podsumowywanie tego, co napisałam. Dziękuję. ;)
26 января 2011
??? yy... mleko. :D
26 января 2011
dokladnie jeba c jaa!!
25 января 2011
heh blady,bo światło tak pada na niego.... odezwała się ta co jest "spalona po solarze" bu hahah
24 января 2011
ładnie
23 января 2011
Boże, zazdroszczę mu tego, że jest taki dumny i blady. :kv3: Chociaż to pewnoć przez to światło jak w prosektorium. xp
23 января 2011
śniegu jest spoko o co wam chodzi :mrgreen:
21 января 2011
;o na gołe klaty! :D ; )