Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
9 августа 2008
Siatkówka is my life !
konto usunięte
9 августа 2008
Siatkowka gra :* moja :*
konto usunięte
9 августа 2008
Siatkówka jest super uwielbiam w nia grac :P:P:P
Siatkowka to jest ga tylko dla pozodnych ludzi jaki,m jest ta ekipa klanuSIATKÓWI
konto usunięte
14 сентября 2008
Najlepszy sport.!:D `Libero` ;* Kocham.!;*
konto usunięte
8 августа 2008
To jest moja pasja,Całe życie :d xDe .
konto usunięte
8 августа 2008
Siatkówka - The best!
konto usunięte
8 августа 2008
ja takze :) jest zarąbista :)
konto usunięte
8 августа 2008
uwielbiam siatke
konto usunięte
8 августа 2008
Siatka jest super... Klanik też super.
siatkówka jest super sama ją trenuje przez 2 lata w tym roku będzie3 rok
konto usunięte
8 августа 2008
Siatkówka jest THE BEST !!!!! Uwielbiam ta gre...:)) spoko klanik :))pozdro dla wszystkich xDee
konto usunięte
8 августа 2008
Kocham Siatkówkę;**********
Siatka to dla mnie najlepszy sport na świecie :)
Kocham grac w siatkowke ;p :)) siatka jest super ;)
konto usunięte
8 августа 2008
braVo :) super Klanik :* Kochooomy Siatkeeee :) tHx :))
konto usunięte
8 августа 2008
siata jest zaczepista xD gdybym mogła grałabym w nia na okrągło ;))) pozdruffka wszystkim którzy tez grają:*
konto usunięte
4 февраля 2009
Ja trenuje siatkówke dopiero 4 rok i sie rozkrecam xD Pozdrowiam wszytskich dlaktorym siatkowka jest tak samo wazna jak dla mnie! :**
konto usunięte
7 августа 2008
No co tu pisać ... Gram w siate zawodowo od 6 lat ^^ i siata żądzi :P
konto usunięte
7 августа 2008
siatkuwka zadzi ;p :))