Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
4 августа 2008
oo tak siatkówka jest ok:D
konto usunięte
4 августа 2008
siatka to jeden z moich ulubionych sportów
konto usunięte
3 августа 2008
siatkówka jest najleprza na całym świecie!!!!!!!!!!!!!!! i tyle
Siatkówka ;P xDD its Cool
siatkowka jast najlepsza POLSKA GORA
konto usunięte
3 августа 2008
Siatkówka kooocham . i gram . ;d
konto usunięte
3 августа 2008
Siatkówka ;P xDD its Cool
Siatkówka njalepsza
konto usunięte
3 августа 2008
Siatkówkia to bardzo dobry sport :)uwielbiam ją
konto usunięte
3 августа 2008
Bo Siatkówka Jest Naszym Szóstym Zmysłem Natchnieniem Sercem Na Życie Pomysłem
konto usunięte
3 августа 2008
Siatrkówka to najlepszy sport! A Skra Bełchatów najlepszy klub! :PP
konto usunięte
3 августа 2008
bardzo interesujący klan o siatce ... :PP
konto usunięte
2 августа 2008
spoko klan kardzo ciekawy..heh pozdro
konto usunięte
11 августа 2008
uwielbia SiakÓwke xd !! pozdrO =** Super klanik xd !!!
konto usunięte
2 августа 2008
bedzie Mistrzostwo w Pekinie :-)
konto usunięte
2 августа 2008
Siatkówka!!!;* the best Sport of the World!!! ;*;*;*
ssiatków the best sports!!!
konto usunięte
2 августа 2008
uwielbiam grac w siate:):)
siatkowka co cale moje życie
konto usunięte
2 августа 2008
Siatkówka to jest coś dla mnie...i ogladam i gram w nią...chciałabym grać zespolowo...pozdrawiam klanowiczów :****