Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
2 января 2009
kasztelan jasny the best
konto usunięte
5 августа 2008
piwko to moje paliwko!!!!naj lepsze piwko to TYSKIE;)))Pozdro
konto usunięte
5 августа 2008
Jeśli chcesz bym z tobą był wiedz że piwo będe pił Tyskie ponad wszystkie pozdro
konto usunięte
5 августа 2008
niema to jak żubry:-)
Piwo to moje paliwo ;]
konto usunięte
4 августа 2008
lubie piwo bo chodze po nim krzywo
konto usunięte
29 ноября 2011
nie ma to jak zimne piwko ( akurat tak sie sklada ze teraz pije)
konto usunięte
4 августа 2008
nIE MA to jakk LeCh :*codzienniee
konto usunięte
22 октября 2008
jakie lubicie piwo najbardziej???
konto usunięte
4 августа 2008
Piwo to moje paliwo xD
konto usunięte
4 августа 2008
Zajefajny klanik! W końcu coś o moich zainteresowaniach ;p Pozdro.
konto usunięte
4 августа 2008
Zgadzam Sie Ze Wszystkimi... Piwo Najlepsza Rzecz Na Swiecie
konto usunięte
3 августа 2008
ToTylkoJaSzaraQ.
konto usunięte
3 августа 2008
Człowiek nie wielbłąd...pić musi:)
konto usunięte
3 августа 2008
1 noc 9 miesięcy = 1 Polewka więej (heh)
konto usunięte
2 августа 2008
ja pije zawsze i wszedzie jesli tylko mam gdzie i za co :D
konto usunięte
2 августа 2008
DOBRY KLAN PIWO TO MOJE PALIWO
Piwo z rana jak śmietana
konto usunięte
17 августа 2008
piwko to moje paliwko
konto usunięte
2 августа 2008
Mmmmmm;) Mniamciu xD
