Komentarze (11)
Аккаунт удален
6 октября 2010
Dobrze, że znam to zdjęcie i wiem, że to Cristina Scabbia;p bo twarz niezbyt podobna... ale ogół mi się podoba, nawet bardzo ;)
Аккаунт удален
6 августа 2010
oo tak!!! wiecej takich!!
Аккаунт удален
31 июля 2010
łał. To mi takie zdjęcia robią,a zrobić taki rysunek? mistrzostwo!
Аккаунт удален
12 июля 2010
wspaniałe..
RUIVA
10 июля 2010
trzeba by się w takim razie wybrać na zakupy i popróbować :)
Аккаунт удален
10 июля 2010
bezdrzewny 4b i automatyczny 2b :)
Аккаунт удален
10 июля 2010
'łapka jakaś taka za duża trochę' jest większa bo jest z przodu ;/
RUIVA
10 июля 2010
kurcze...a jaki ołówek?? bo ja nawet 6B nie osiągnę takiego efektu...:/
Аккаунт удален
9 июля 2010
łapka jakaś taka za duża trochę i brwi chyba krzywo. A tak to ładnie chyba, nie znam się na tym
Аккаунт удален
9 июля 2010
wbrew pozorom jest to ołówek .. format pracy A4 :)
Аккаунт удален
9 июля 2010
u u u u :D fajne :D wygląda na węgiel?