Rock/Metal - Fun | Fotka.com

Rock/Metal

« Wszystkie albumy

Fun

Zdjęcie 92 z 100 · 5 мая 2010 · 52 komentarze

Komentarze (50)

7 октября 2010
a temu dziadkowi to bym jaja oberwał!
27 августа 2010
hahah ciekawe czy ten dziadek wierzy w boga?
15 августа 2010
@MasterofPain: Jak napisał SonOfTheBlueSky nie musisz nam się od razu zwierzać ze swoich doświadczeń seksualnych.
15 августа 2010
takie zachowanie nie godzi się z byciem inteligentną osobą słuchającą dobrej muzyki. Prawda Ceylanka?
14 августа 2010
czego k#$%!wa go bronisz?
14 августа 2010
Twe doświadczenia życiowe mało nas obchodzą o przedstawienie się nikt Cie nie prosił ...
14 августа 2010
j#%!$ny pedał
29 июля 2010
aahahahahahahahahaa :DD zabiło mnie xD
28 июля 2010
LOL ;D
26 июля 2010
haha:D:D
tylko krzyżyk chyba odwrotnie jeszcze powinien być!
achte demotywatory...
25 июля 2010
chcesz go ukarac czy zadowolic? :twisted:
25 июля 2010
c!$#%j temu panu w dupe.
22 июля 2010
Christian rock ;p
11 июля 2010
http://www.joemonster.org/filmy/26742/Tim_Minchin_Papieska_piosenka_polskie_napisy_
9 июля 2010
...i buty czerwone. Przynajmniej nie widać krwi ;)
20 июня 2010
LOl
13 июня 2010
white metal :rock:
13 июня 2010
prawdziwy koneser metalu ;d
12 июня 2010
A glany gdzie? :and:
12 июня 2010
Papież daje czadu XD ::rock::
12 июня 2010
Yeaaa Death to all but metal :D ::rock::
12 июня 2010
:rock:
11 июня 2010
o fuck papiez wymiata jeah :rock: m/ ave
6 июня 2010
Ave Maryja Banialuka;]!!!
http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/1262728255_by_brychol_500.jpg
24 мая 2010
spokojnie, niedługo wstawie karykature mahometa :)
Toć to obraza uczuć religijny, boże jak tak można. hahaha.
Przewodź nam mroczny pasterzu ];->
zło w oczach :D
Nawet papież słucha rocka :))
m/
Ave ;P
O nieźle XD
Oby nie, zmarnowałby się.
pewnie lubi Rammsteina xd
Cholerny Dracula się znalazł :P
Heavius Benedictus.
14 мая 2010
ave papa ;p
ma złowieszcze spojzenie xD
13 мая 2010
genialne zdjęcie ;D
Ave xD
abemus papa rock
hehehe;D benio wymiata;DDDD
hahaha ;D
yyy c-;
hahahahahah xD
haha :D jak słucha rocka to go lubię ;D
pozer
Słyszałem, że udzielał się w takim polskim zespole...Imperator ;)
heh;P