Komentarze (19)
Аккаунт удален
21 сентября 2010
ludzie się zmieniają ..
Аккаунт удален
27 августа 2010
hahahah
Аккаунт удален
10 августа 2010
Ehh..
Аккаунт удален
31 июля 2010
ktoś ostatnio powiedział "ona dorosła" jak .. muza tez tak będzię tak dorastała . to błagam weźcie mnie ogłuszcie.
Аккаунт удален
25 июля 2010
nooo....
Аккаунт удален
2 июля 2010
święta prawda...
Аккаунт удален
28 июня 2010
:(
Аккаунт удален
26 июня 2010
wiekszosc pewnie tak. Swoja droga - tesknie za stara Chylinska. i szkoda, ze poszla akurat w akim kierunku. Nie wiem, co bylo powodem. Mogla inaczej i tez zaskoczyc. I strascila wiarygodnosc. Whatever.
Аккаунт удален
24 июня 2010
Rozczarowała...
Аккаунт удален
24 июня 2010
ale przynajmniej - zaskoczyla ;)
Аккаунт удален
24 июня 2010
na moje najlepiej zakończyć rozmowy o niej ... po co robić wokół niej szum ... jej nowy twór nie jest tego warty
lilith699
24 июня 2010
zal tamtych dni..heh.. brak mi zdania juz na jej temat..co kazdy nowy singiel..
Аккаунт удален
23 июня 2010
:) tak wiem Baśki itd:) ale mimo wszystko nadal to nie "Modern Rocking" :) i nawet na słabych płytach trafiają się perełki ;)
Аккаунт удален
23 июня 2010
@ SonOfTheBlueSky: Nie powiem jak się zhańbiły Wilki...
Аккаунт удален
23 июня 2010
Co będzie następne ...hmmm następne będzie kolejne gówno pokoroju"Modern Rocking" :) idzie w ślady Skawińskiego ... tyle ,że on aż tak się nie zbłaźnił :)
Аккаунт удален
23 июня 2010
Troche podobna do Brody Dalle ;)
Аккаунт удален
23 июня 2010
a ja podziwiam - jeszcze bardziej. Ok, ze pop, niemal klubowe klimaty - malo fajne, fakt. Ale popatrzcie od innej strony. bajm, kozidrak, lady pank, budka suflera i kazdy jeden kolejno - wystarcza pierwsze takty, obojetnie - nowej czy starej plyty i od razu sie rozpoznaje, styl jest tak przewidywalny. A Chilinska - teraz zrobila plyte w stylu pop, a cholera wie, co bedzie nastepne? moze grunge czy znow stare klimaty/ zaskoczyla. To jej trzeba przyznac. Zabawila sie w madonne. i wyszlo jej to nienajgorzej, mimo wszystko. mimo, ze wole ja w odslonie rockowej, starej jak w 'niekochanej"jeszcze z O.N.A. Ale to co zrobila wymagalo odwagi. Wiedziala, ze spadna na nia gromy - z pewnoscia.
Аккаунт удален
23 июня 2010
Byłam jej wielką fanką...myślę,że nie tylko ja czuję się tak rozczarowana...a najgorsze co usłyszałam,że chce się pozbyć tatuaży mimo,że twierdziła,że każdy coś dla mniej znaczy...rozumiem,że chce zakończyć jakiś rozdział w życiu,ale mówiąc że zawsze marzyła o tym żeby nagrać taką płytę udowadnia w takim razie to znaczy,że wszystko co mówiła,śpiewała itd to były tylko puste słowa.
Аккаунт удален
23 июня 2010
Racja ;dd