Regan
Komentarze (19)
Konto usunięte
22 июня 2011
zdecydowanie mnie się podoba... chylę czoła!
Konto usunięte
19 июня 2011
Nie ma to jak klasyka horroru;) The Exorcist ]:->
Possitiva
18 июня 2011
no i to się nazywa sztuka.
misterium
19 января 2011
Kozak !!!
Konto usunięte
19 января 2011
Ekstra!
Konto usunięte
8 декабря 2010
brak słów z zachwytu!
Konto usunięte
4 декабря 2010
szacunek.
Konto usunięte
2 декабря 2010
genialne.
ttyyssoonn
1 декабря 2010
dobre. i w cale nie paskudne.
Konto usunięte
1 декабря 2010
piękne? Raczej paskudne ^^
Konto usunięte
1 декабря 2010
piekne.. ;)
Caliburn69
30 ноября 2010
ten stworek z tylu to z ulicy sezamkowej?
Konto usunięte
30 ноября 2010
mój Mistrzu..
Konto usunięte
30 ноября 2010
Kurde.. no.. aż mnie zatkało.. To jest zarąbiste!
Konto usunięte
30 ноября 2010
świetne!
Konto usunięte
30 ноября 2010
no szal jest ;]
Konto usunięte
30 ноября 2010
rysunek zrobiłem na formacie A3 ołówkami
Konto usunięte
30 ноября 2010
damn! świetne ;]
Konto usunięte
30 ноября 2010
Zajebioza normalnie! Masz talent ;)