Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

18.12.2012

Hejka :) .

 Hej :) .

Jest ktoś z Górnego Śląska ? :) .

Pozdrawiam ;D . 

Lubisz to?
konto usunięte
Ja z Dolnego :)
21 января 2013
konto usunięte
yhym...d83dde01
18 декабря 2012
konto usunięte
Yhmn...
18 декабря 2012
18.12.2012

Trojmiasto

Są tutaj jakieś fajne dziewczyny z Trojmiasta które były by chętne na długi spacer po mieście? :)

Lubisz to?
Są :)
18 декабря 2012
Mam ochotę obejrzeć jakiś film.
Jakie byście polecili na sobotni wieczór ?
Fajnie jak byście coś więcej napisali prócz samych tytułów,
żeby mnie przekonać do tego, aby akurat film przez Ciebie polecany obejrzał :)
Lubisz to?
konto usunięte
mecz sobie ogladnij http://terazmecz.com.pl/
16 декабря 2012
konto usunięte
Cannibal Holocaust - ewidentnie tylko i wyłącznie dla widzów dorosłych, ale z morałem.
15 декабря 2012
15.12.2012

eloszka;p

jestem magda ;p
mam 18latek ;p
jes tu ktos moze z dolnego slaska??


pozdrawiam ;d 
Lubisz to?
pozdrawiam również:)
15 декабря 2012
konto usunięte
I ja również :)
15 декабря 2012
konto usunięte
A no ja ;]
15 декабря 2012
Związane ze świętami.Mam dwóch braci i nie wiem co im kupić może macie jakieś pomysły? myślałam o jakimś perfumie lub zestawie nie wiem czy to dobry pomysł . (mają 28 i 26 lat)
Lubisz to?
konto usunięte
Zegarek jest dobrym prezentem dla Mężczyzn na pewno ucieszą się również z jakiś praktycznych rzeczy którym im brakuje :)
15 декабря 2012
konto usunięte
Wg mnie Twój pomysł... no taki sobie zaledwie...
15 декабря 2012
14.12.2012

Przestań udawać..

Zrań mnie mowiąc prawde,ale nigdy nie pocieszaj kłamiąc...

 

 

Lubisz to?
konto usunięte
fajne fanki futoblu na poprawe humorku http://terazmecz.com.pl/?q=node/22
14 декабря 2012
                                                              

Z papierosem w ręku przeszłam odważnie obok Niego. Wiedziałam, że tak bardzo nienawidził kiedy paliłam...

Jeśli być już złą dziewczynką, to naprawdę złą.

Chcesz być numerem jeden ? pamiętaj, że ta cyfra graniczy z zerem.

Dam Ci Milion Powodów, by Twoja nienawiść do mnie była jeszcze większa ! 
Lubisz to?
konto usunięte
Z papierosem w ręku przeszłam odważnie obok Niego. Wiedziałam, że tak bardzo nienawidził kiedy paliłam...
18 декабря 2012
konto usunięte
wiedziałam, że tak bardzo nienawidził kiedy...
13 декабря 2012
11.12.2012

Siemka!

   Kiedyś będzie lepiej.
Lubisz to?
konto usunięte
Nikt kto żyje nie traci nadziei a nią żyje..
13 декабря 2012
konto usunięte
heh ja juz stracilam nadzieje we wszystko ... jestem zatem mądra ;))
13 декабря 2012
konto usunięte
skor nadzieja matką głupich to 90% osob na świcie nie grzeszy mądrością;)
13 декабря 2012
 Co się dzieje z człowiekiem gdy pęka mu serce? Nic, zupełnie nic. Przecież żyje, pije herbatę, czyta książki, czasem nawet się uśmiechnie. Z tym, że każda z tych czynności nie ma najmniejszego sensu.




Ze szmaty królewny nie zrobisz !






dziś nie odbieram telefonów, przetańczę całą noc, upiję się do nieprzytomności, zagadam z byle kim.. choć na chwilę chce zapomnieć o tobie .






tak, martwię się o Ciebie, a wiesz czemu? bo są tacy ludzie w życiu, na których szczęściu zależy Ci bardziej, niż na swoim.

Lubisz to?
konto usunięte
Ze szmaty królewny nie zrobisz !d83dde0a
9 декабря 2012
Wierzycie w przyjaźń damsko meską istnieje czy nie ??
W moiom przypadku  Tak może nie uwierzycie ale tak jest :)
Dziekuje że on jest jako przyjaciel jest  
Jakie jest wasze zdanie i czemu tak uważacie 

Lubisz to?
konto usunięte
Istnieje i może przetrwać :)
1 февраля 2013
konto usunięte
Więc jak dla mnie takiej to przyjaźni nie ma trwała z dobre 2 lata... bo chcesz czy nie chcesz jedno z was poczuje coś więcej jak wasza przyjaźń jest na prawdę bliska
11 декабря 2012
konto usunięte
Miałam przyjaciela dzieliłam się z nim każdą chwilą mojego życia tak jak i on dzielił się zemną on nie chciał związku i ja tez... do czasu aż jedno z nas znalazło sobie drugą połówkę wszystko się posypało...
11 декабря 2012
1 79 80 81 82 83 715