Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

21.11.2012

Siemkaaa ;D

Hej wszystkim !

Jestem tu nowa ;p Zwą mnie Biszkopcik,
jak chcecie wiedzieć coś więcej, piszcie na priv ;*

Lubisz to?
20.11.2012

Witam ;p

Witam jest to mój drugi wpis w tej grupie wiec wiecie proszę o wyrozumiałość :p . Ogólnie chciałbym krótko i zwięźle zapytac czy wierzcie bądź jesteście sami tego przykładem a minowice miłości przez internet ?



Lubisz to?
konto usunięte
I zapoznali się właśnie przez neta.
28 декабря 2012
konto usunięte
Jeżeli chodzi Tobie o zapoznanie się przez neta to oczywiście że możliwe;). Znam dużo takich osób które są ze sobą 7 lat .
28 декабря 2012
konto usunięte
niestety miałam taką sytuacje ;c
23 ноября 2012

Siemka


Jak mija wam wtorek ???


Dzielić się swoimi przeżyciami :P



W oczekiwaniu na dzień jutrzejszy :***

Lubisz to?
konto usunięte
no tak kończy się ale ja się dopiero wczoraj zorientowałam że to listopad :P
21 ноября 2012
konto usunięte
Już się kończy listopad. Grudzień już tuż tuż :)
20 ноября 2012
20.11.2012

Cześć!

Jestem tutaj nowa proszę o wyrozumiałość :)

Pozdrawiam Marlena
Lubisz to?
konto usunięte
Witam imienniczkę :D
20 ноября 2012
20.11.2012

xXKamikazeXx





_____________________

 
Lubisz to?
konto usunięte
:(bu znam to skądś
20 ноября 2012
konto usunięte
d83dde1e
20 ноября 2012
19.11.2012

Konto

 Hej, wiecie może jak zablokować możliwość pisania wiadomości do mnie? Bo mam trochę dosyć spamu napalonych kolesi :/

A tak wgl jak wam minął poniedziałek? :)

Lubisz to?
konto usunięte
nuudnoo.
20 ноября 2012
POniedziałek zleciał pozytywnie:) ale kto lubi poniedziałki
20 ноября 2012
konto usunięte
http://www.fotka.pl/wiadomosci/ustawienia Kliknij w link i zaznacz sobie przyjmowanie wiadomości tylko od znajomych. I masz problem z głowy
19 ноября 2012
19.11.2012

xXKamikazeXx





----------------------------------------

_________________
Lubisz to?
konto usunięte
Gracjan ma racje.. ;)
21 ноября 2012
hejka jesień to jest czas w którym najbardziej się to odczuwa tak jak i w Święta wrrr ;) może kiedyś się to zmieni
20 ноября 2012
Co Wy tak gadacie o tej samotności co chwile, jakbyście umierali przez to. Kiedyś się znajdzie ta druga osoba, ale po co tak ględzić i ględzić :]
19 ноября 2012
18.11.2012

;p;p;p

 siemanko ci u was slychac ktos moze poklika zamna 
?
Lubisz to?
konto usunięte
siema :D a co tam u Ciebie ?:D
20 ноября 2012
cześć
20 ноября 2012
hej :)
19 ноября 2012
18.11.2012

xXKamikazeXx




_________________________________

 
Lubisz to?
SZCZERA PRAWDA. Gdy walczysz o fałszywą miłość to tylko sie marnujesz na marne.Zachowaj troche sił na tą prawdziwą miłość.Miłość człowieka to jak by zaczą nowy rozdział w swoim zyciu
17 января 2013
konto usunięte
Miłość istnieje, jest jej więcej niż się tobie wydaje. Atakuje w sposób kompletnie niespodziewany o czym sam się przekonałem i przekonuje.
18 ноября 2012
konto usunięte
Miłość nie istnieje :zakrecony:
18 ноября 2012
Co robić w weekend,
a może wypad na spacer nad Jezioro Duże w Turawie?





Lubisz to?
1 83 84 85 86 87 715