Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

27.10.2012

blog 1 .

 Singiel to nie określenie statusu.
To słowo najlepiej opisujące osobę,
która jest dość silna, by cieszyć się życiem
nie będąc zależnym od innych.


<3

 
Lubisz to?
konto usunięte
My zawsze będziemy zależni od innych i nie ważne czy jesteśmy z kimś czy nie. Zawsze mamy nad sobą kogoś kto nami rządzi.. Więc takowe wte pojęcie "Singiel" jest spalone na panewce.
27 октября 2012
27.10.2012

Bry ;3

 Siema , dawno tu nie zagladałem z powodu braku czasu , troche nadrobilem swoja nie aktywność :-)
Jakby znalazła się jakaś miła i fajna dziewczyna z Mazowieckiego do popisania to zapraszam bo straszna Nuda :(

Pozdrawiam x333
Lubisz to?
konto usunięte
Mazowieckie :) ? a gdzie dokładnie :)?
28 октября 2012
konto usunięte
dzięki :)
27 октября 2012
wiec dlatego powodzenia ;*
27 октября 2012
27.10.2012

czesc

czesc jestem patryk z okolic zachodnio-pomorskiego i szukam dziewczyny 15-17 lat z mojego województwa chetne pisac

Lubisz to?
27.10.2012

Kto tak myśli ?

Miłość.... ? To chyba tylko w bajkach... Rani jak kolce róż... ? Tylko cierpienie i ból ... :((
Lubisz to?
konto usunięte
Jej. ... ;p
28 октября 2012
konto usunięte
A no to robisz dobrze ^^ Szacun :)
28 октября 2012
konto usunięte
ehem. napisałam tylko stwierdzenie a wy odrazu coś tam za nauke sie weź a niby co ja robie .., ;p
28 октября 2012
27.10.2012

smutny

nie wiecie jak to jest być samotnym      i nie wiecie jak to jest ze mnie nie chcą  bo wszyscy paczycie tylko na wygląd jak    jak wam się podonam to na piszcie do mnie
 
Lubisz to?
konto usunięte
Wszystko co żeś nabazgrał @DJTOMASZ to po prostu życie w którym każdy jest tak samo traktowany więc gadanie takowe jako ty byś miał gorzej to zwykła głupota...
27 октября 2012
konto usunięte
A ja często odnoszę inne wrażenie. Na mieście jak jakąś parę widzę, to najczęściej facet to paszczur z mięśniem piwnym...
27 октября 2012
konto usunięte
hmmmm większość ludzi w tej grupie jest samotnych... nie tylko TY... a gadanie że się tylko wygląd liczy to wymówka... trzeba się ogarnąć :)
27 октября 2012
27.10.2012

DamCiRoozkosz

Witam Wszystkich!:D

Takich to czasów dożyliśmy (pół żartem)



co o tym sądzicie ? zgadzacie się że tak jest ...?

Lubisz to?
myślicie ze gdyby 8 latnie dzieci tak strasznie wiedziały duzo o seksie, czy tyle dzieci uprawiało by seks w tak młodym wieku i tyle dziewczynek zachodzi w ciaze.??
28 октября 2012
konto usunięte
" dzieci w wieku nawet 8 lat wiedzą co to seks to straszne :|" straszne? To lepiej potem zobaczyć swą córę w wieku 13 lat jak jest w ciąży bo nie wie jak się zabezpieczać a to że nie będziecie o tym mówić nie wymaże prawdy jako wym już 13 latki upraw
27 октября 2012
haha ; D macie temat ;p
27 октября 2012
27.10.2012

Serduczka ;)

Serduszka , piszcie coś :)

Nie bądzcie tacy zamknięci w sobie :)
Bycie singlem też jest wesołe , a w grupie chodzi o to żeby było wesoło :)
Więc nie zależnie od wieku , miejscowości Piszcie ;*


Lubisz to?
konto usunięte
trójmiasto; p
27 октября 2012
konto usunięte
Bielawa :D
27 октября 2012
konto usunięte
Oświęcim :p
27 октября 2012
25.10.2012

śląsk ;]

 
Jest ktoś ze śląska ? :D
Lubisz to?
Oczywiście ze jest ktoś ze śląska :)
29 октября 2012
konto usunięte
taaa Dolny :D
27 октября 2012
konto usunięte
obok ;)
27 октября 2012
25.10.2012

smutny

nikt mnie nie chce  
Lubisz to?
konto usunięte
nie mów tak dla każdego jest ktoś przeznaczony i prędzej czy póżniej znajdzie się ta jedyna
26 ноября 2012
konto usunięte
nie trzeba tak mówić
26 октября 2012
konto usunięte
zgodzę się z koleżanką xxJula09xx ;)
26 октября 2012
25.10.2012

tyhjrtjrtj

                                   
                              Macie tak? Czy jednak stawiacie na miłość czy może wolicie być sami? czemu?



 
                                             


Lubisz to?
konto usunięte
Podpiszę się pod słowami Julci choć po części ma głębia samotności pozostała we mnie do dziś i kocham za równą ją jak i mą wybrankę choć z tą różnicą iż jednak bardziej moje kochanie.
25 октября 2012
konto usunięte
przez długi okres byłam sama kochałam moją samotność albo się do niej przyzwyczaiłam poprostu... ale baedziej niż samotność Kocham mojego chłopaka :)
25 октября 2012
1 93 94 95 96 97 715