Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** - podpisy grupy | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.

Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.

11 июня 2009
Zapraszam do mojego klanu Witaj w klanie zrób reklamę :)

11 июня 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek. :*

10 июня 2009
Dla smutnych i smutnych serduszek :(:(:(

10 июня 2009
do samotnych i samotniejszych serduszek ... ;*****:(

9 июня 2009
dla wszystkich samotnych seduszek ;/;/

9 июня 2009
jak szukacie to niema jak nie szukacie to samo pszyhodzi

9 июня 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

8 июня 2009
***;Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

8 июня 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

7 июня 2009
ehh.. .czasem lepiej jest być samemu niż z kimś kto rani

7 июня 2009
Jestem samotny... zapraszam wszystkie samotne dziewczyny na mój profil :D piszcie i oceniajcie pozdrawiam

7 июня 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek .. ! ;** Nie zamulać każdy na kogoś w życiu czeka .. !

16 ноября 2009
Jestem samotnym 16-latqkienm... dziewczyny zapraszam na to gg...3660832 nie patrze na wygląd :) liczy się tylko wnętrze ;**

5 июня 2009
dlaczego w zyciu jest tak ze szczescie pojawia sie niespodzianie i tak samo odchodzi?? :(:( mam okropnego pecha w milosci :(:( czuje sie samotna i to bardzo :(

5 июня 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

24 января 2010
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** kasia jestem;)

19 июля 2009
hmm ciągle samotny ;((( mam pecha w Miłości ;((

12 июня 2009
Serce samo wyznacza nam, kiedy mamy się zakochac xD

15 января 2010
Jestem Samotny Szukam Dziewczyny moje serduszko jest wolne

3 июня 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***