Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** - podpisy grupy | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.

Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.

22 апреля 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

22 апреля 2009
Walczyłam uparcie, lecz walkę przegrałam. Pytasz dlaczego? Bo pokochałam... Na białym rękawie dogasa plama, Czuję wciąż ból, siedzę tu sama... Pluszowy miś jest cały we krwi, Świeczka dogasa, ogień się tli. Serce sklejone znów się rozpada, Różaniec

22 апреля 2009
dla wszystkich samotnych serduszek ;((

21 апреля 2009
"Słyszysz ten cichy szloch? To serce...ono wciąż za kimś tęskni...":(

2 декабря 2009
Szukam samotnej dziewczyny z Bełchatowa :) Piszcie :)

21 апреля 2009
Pozdrawiam wszystkich samotnych... Co zrobić żeby znaleźć swą 2 połowę? Ja już nic nie mogę wymyśleć... Może tu znajdę heh :D

21 апреля 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

21 апреля 2009
"Nie pozwól uciec miłości. Taka prawdziwa zdarza się tylko raz w życiu, i jeśli jej nie przeżyjesz, unieszczęśliwi Cię na zawsze..."

20 апреля 2009
Samotne Serduszko...:)))

21 апреля 2009
Agniesia =) 17:43:31 Nie mozna stworzyc czegos bez uczucia ... Grzesiu ja do Ciebie oprócz przyjazni nic wiecej nie czuje ... Eh .. Przepraszam ... :(((((((

20 апреля 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

20 апреля 2009
SaMoTnE sErDuSzKo ;**

20 апреля 2009
czaem sytuacja i czyny zmuszaja nas do tego aby zostawić osobe ktora bardzo kochamy!!!!CHOCIAZ ZE JEST NAM Z TYM BARDZO ZLE

20 июля 2009
Szukam Dziewczyny ;D Z lubuskiego :) Musimy miec wspólne tematy itp. Pisac na pw :) Napewno się dogadamy !:) ;*

19 апреля 2009
SaMoTnE SeRdUsZkO ;)

19 апреля 2009
samotne serduszka ;PP

19 апреля 2009
SAmoTnE SeRdUszKa ... ;)

19 апреля 2009
CZekam na tę jedną chwilę i wierzę, że ona nadejdzie ;)

22 апреля 2009
Samotne Serduszko...

19 апреля 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...zapraszam serdecznie :*