Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** - podpisy grupy | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.

Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.

24 января 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

24 января 2009
Hej ;* Zapraszam Samotnych Chłopakow :) ;*;**

24 января 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

24 января 2009
Samotny ehh nie da sie tak życ...;(

2 марта 2009
właśnie czemu?????????

23 января 2009
Miłość to ból więc... czemu kochamy ?!

22 января 2009
A ja pare dnii ;((

22 января 2009
Samotne serduszka... Ja jestem 2 miesiace i mam dośc samotności... ;(

21 января 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***(jest nas wiele)

17 сентября 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

20 января 2009
dziewczy która sie rucha ?????

20 января 2009
Nie szukam miłości, bo gdzie szukać mam? To ona zapuka do serca mego bram... xD

20 января 2009
Miłości nie ma ..;/

20 января 2009
Kto psytuli :(((

20 января 2009
Dla Wszystkich Samotnych Serduszek;*;*;* [!]

20 января 2009
Jestem sam już bardzo długo, nie wiem ile jeszcze... :(

20 января 2009
Dla Wszystkich Samotnych Serduszek;*;*;* [!]

20 января 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

20 января 2009
jestem sam ale czekam na tą drugą połówke ktora mnie pokocha

19 января 2009
Miłości nie ma ... Są Tylko Cholerne Zauroczenia...