konto usunięte
Pierwszy post
23 июля 2010
Mam pytanie bo nie bardzo to wszystko ogarniam...
Jak zrobić screna?
23 июля 2010
bardzo proste jest po prostu naciskasz PrtScr, potem przechodzić do Painta a w nim wklejasz to co zrobiłaś wcześniej naciskając powyższy przycisk i już wszystko jest gotowe
18 февраля 2011
jest specjalne forum, które porusza konkretny temat screenów ;)