25 февраля 2011
Wogole tamw literowce są bledy..
Ni dzieikuje np ;/
wszedzie bledy lierowe..
25 февраля 2011
To wszystko jest do poprawy, ale nie ma co się burzyć Shake, tylko podać problem złego przetłumaczenia.
Pozdrawiam.
25 февраля 2011
Dlatego tak si dzieje, bo nie wywietla polskich znakw. Wic wystarczy tam da znaczki bez ogonkw.
25 февраля 2011
Pewnie niedługo zostanie to poprawione. ;-)
5 марта 2011
Muuuuuuuuuuuućki dają mleko :mrgreen:
6 марта 2011
Wszystko jest coraz lepiej :brawo:
6 марта 2011
Brakuje tam jeszcze kur i prosiaków ;d
19 января 2013
Teraz to już jakby historyczny pokój. Tyle tych nowych.
30 января 2013
Ale nowych zadań takich codziennych już nie dodają a szkoda
30 января 2013
Jest 9 zadań codziennych takich, że coś zrobić.
31 января 2013
Właśnie ale nic nowego nie dodają a mogli by zawsze to by było coś nowego
26 февраля 2013
No to dali gaszenie ognia. Szkoda.