konto usunięte
Pierwszy post
24 марта 2010
czemu z Włoch nie można puścić sms ?
da sie coś z tym zrobic:ninja:
7 апреля 2010
Ale dobrze , ze mozna wysylac z innych Krajow Niz Polska :) To jest wielki plus :)
15 апреля 2010
Tak ponieważ Miasto Fotki ma w tych krajach swoje odpowiedniki ;)
15 июня 2010
Też bym chciał mieszkam w Danii i z tąd również nie mogę wysyłać bo nie ma Danii w kategoriach :(
18 февраля 2011
ja nie mam takich problemów, a szkoda bo nie ma to jak pojechac do Włoch ^^
7 марта 2011
ja się cieszę że można w końcu wysyłać z Irlandii :)
5 января 2013
Z czasem oferta jest poszerzana na więcej krajów.