Komentarze (5)
Аккаунт удален
27 февраля 2011
Pokój ładny, ale nowy... Nie trzeba było dawać dużo dekoracji aby go upiększyć. ;-)
Аккаунт удален
26 февраля 2011
Tomaszu ale tak szczerze to ten jest najlepszy ;)
Аккаунт удален
25 февраля 2011
:brawo::banan::brawo:
Afera74
25 февраля 2011
skromny bilardklub :) :) . Ciekawie urządzony.
Аккаунт удален
25 февраля 2011
Gratuluję!
