Komentarze (2)
liroy1983
6 апреля 2010
O co tu chodzi ??
Аккаунт удален
19 марта 2010
hehe....no rzeczywiscie...ale jak smiesznie to pytanie zabrzmiało...tak zwałowo...to mi sie najbardziej podoba
