zuza650, moje 4 style ;) oceniajcie co wam się podoba, a co byście zmieniły ;) z góry dziękuję ;)
Komentarze (6)
Аккаунт удален
1 июня 2011
Mi tam sie podoba ta 4 ;D
Аккаунт удален
18 мая 2011
a ja mam rozowa taką
iwanttodisappear
18 мая 2011
mam taką samą niebieską ę xD hot :DD
Аккаунт удален
7 апреля 2011
już zmieniłam ;)
Аккаунт удален
6 апреля 2011
nr. 2 zmieniła bym twarz
Аккаунт удален
6 апреля 2011
nr 1 ^^ trochę kolorowego na MF :D
