Komentarze (16)
Аккаунт удален
4 апреля 2011
A o zmierzchu?
Аккаунт удален
4 апреля 2011
dlatego nielubie w pełni tomasza:mrgreen:
Аккаунт удален
27 марта 2011
nomoz kosmiczny ake cos niepopelniaj bledu no moze nieta tematyka no ale to pmysl a teo sobyy ktore wygraly to mialy wszystko za c((
Аккаунт удален
27 марта 2011
nigdy bym tego niepowiedzial ale dziex stvn:))
Аккаунт удален
27 марта 2011
Ja tylko z pełnym goryczy sercem - napiszę: oceniacie wygląd pokoi, a nie pomysłowość. Nie idźcie tą drogą! Pokój urządził ciekawie, sterylnie, do tego ze świetnym/świetlnym pomysłem. I co? Jak tak dalej pójdzie, to zostaniecie sami w swoim gronie jury.
Аккаунт удален
27 марта 2011
:smutny::smutny::smutny:
Аккаунт удален
27 марта 2011
:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
wymyśliłem pomysł po no po darmowych rzeczach zobaczylem fioletowa lampe jako darmowa i poprostu wyszlo ale szkoda ze niewygral ale co miesiac mozna dawac ten saam
wymyśliłem pomysł po no po darmowych rzeczach zobaczylem fioletowa lampe jako darmowa i poprostu wyszlo ale szkoda ze niewygral ale co miesiac mozna dawac ten saam
Аккаунт удален
26 марта 2011
Stvn - ten pokój bardziej bym wziął pod inną tematykę, ale to następne edycje.
Аккаунт удален
26 марта 2011
Dlatego też nie brałem udziału. Pozdrawiam serdecznie!:fuck2:
Аккаунт удален
26 марта 2011
Czytałem, że nagradzany bedzie pomysł i jak to z tym jest, szanowni jury?:mlotek:
Аккаунт удален
25 марта 2011
Nadawać się może do tematyki - przeprowadzka. :)
oOoMiSqQaoOo
25 марта 2011
fatastyczny
Аккаунт удален
25 марта 2011
niesamowity! fajny pomysł!
Аккаунт удален
25 марта 2011
Kooosmiczny!
Аккаунт удален
25 марта 2011
dziwny ^^
Аккаунт удален
25 марта 2011
ładny conie?
