Zbieram podpisy na prezydenta miasta
Komentarze (7)
Аккаунт удален
30 апреля 2011
Zajebiszcze..heh...:)...tylko ciekawe co tam za darmo rozdawali;p
Аккаунт удален
30 января 2011
po autografy ? :O :D
Аккаунт удален
5 октября 2010
Haha ;-] Super zdjęcie ;*
Аккаунт удален
11 июля 2010
chyba chleb rozdają xd
Аккаунт удален
10 июня 2010
;))
0Andzelikaaaa0
10 июня 2010
kolejka do spowiedzi ?;d
suchar
10 июня 2010
Zbieram podpisy na prezydenta
