Komentarze (12)
Аккаунт удален
9 мая 2011
ja mam laptopa i można =,- nie macie laptopa to się nie udzielajcie...
Аккаунт удален
30 января 2011
:swir:
Аккаунт удален
30 января 2011
haha xD Ekran --> Skaner. dobre. xD
Аккаунт удален
27 января 2011
:D
Аккаунт удален
16 января 2011
Nie lepiej ekran postawić na skanerze i zeskanować?
Аккаунт удален
16 января 2011
zalezy ;d ja mam laptopa i mam normalną klawiature ;P i nie muszę naciskać fn żeby zrobić screena :P (Print Screen/Prnt Scrn) :D
Аккаунт удален
4 октября 2010
Na lapku masz klawisz "fn" przetrzymujesz go i wciskasz "insert/ print screen" Wuala :mrgreen: Paint, edycja , wklej :)
Аккаунт удален
15 сентября 2010
z laptoka nei da sie zrobic screena ~! a jesli mowa o aparacie doczepianym to nei wiem ^^
Аккаунт удален
11 сентября 2010
to Ci zle wiadomo :P hehe aparat chyba doczepiany xD
Аккаунт удален
9 сентября 2010
chyba ze to laptok to się nie da robić screena;p ztg co mi wiadome;D
Аккаунт удален
3 сентября 2010
ja tez tu jezdym ;d
Аккаунт удален
3 сентября 2010
ktoś screena nie umie zrobić;d
