Tu sie ciasto piecze..a nie stoi
Komentarze (3)
kasia1601xD
23 января 2011
i trzeba znowu umyć blat
Аккаунт удален
31 декабря 2010
ej. bo ubrudzisz xd i na czym będziemy ciasto ugniatać?:D
Аккаунт удален
30 декабря 2010
Złaź!
