Ja od dzis unikam kotow w MF bo sa bardzo niebezpieczne xD
Komentarze (2)
Аккаунт удален
26 февраля 2011
Szok heheh ale kicia ma zgrabne nóżki :PP
Аккаунт удален
24 января 2011
wredna istota chciała mnie zjeść :p ale po kilku min walki(Monika świadkiem) jakoś udało mi się ujść z życiem :D
