diablicaaa93
Komentarze (7)
Afera74
19 апреля 2011
Koleżanka pretenduje na webmastera :mrgreen::piwo:
Аккаунт удален
18 апреля 2011
Afera, ale może masz rozdzielczość pulpitu większą, wtedy wszystko jest mniejsze i nie zajmuje tyle miejsca. Fakt faktem - ekran miasta mógł być wycięty i dany bez tła. I czemu dwa GG są uruchomione?
Afera74
18 апреля 2011
Przepraszam, że odejdę od tematu. Urazić też nikogo nie chcę, ale trudno nie podziwiać tego, co jest wokół obrazka; skoro scren nie wycięty. Ja mam co najmniej dwa razy więcej narzędzi i iii nie zajmują mi pół ekranu...
Аккаунт удален
17 апреля 2011
Ale doniczka super! Taka inna niż reszta!
Afera74
16 апреля 2011
To palma za 20coins do samodzielnego podlewania.
Аккаунт удален
16 апреля 2011
Zgadzam się z stvn masz super ogród
Аккаунт удален
16 апреля 2011
Ogródek fajny, ale co mi się spodobało, to ten kwiat w plastikowej kwadratowej donicy! Super!
