A mialam jeszcze 12 zadań do zrobienia xdd.
Komentarze (15)
Аккаунт удален
25 сентября 2011
DavidStOne - jesteś wielki! Twoja metoda działa, sprawdzone.:brawo:
iwanttodisappear
19 сентября 2011
DavidStOne tak ten sposób działa :) :D
Аккаунт удален
17 сентября 2011
WOW!
Аккаунт удален
16 сентября 2011
Znalazłem na to sposób :) Gdy pojawi się "brak zadań" nie trzeba się wcale przelogowywać. Wystarczy kliknąć z lewej strony (tam zawsze wyskakuje jakieś zadanie), zadanie wyskoczy, po czym trzeba kliknąć "wstecz" i mamy na nowo załadowaną listę zadań, która ponownie pojawia się również na dolnym pasku. :)
Аккаунт удален
26 августа 2011
Nadal występuje ten problem!:zly:
iwanttodisappear
3 августа 2011
XD
Аккаунт удален
25 июля 2011
Po dwóch miesiącach, problem nadal występuje.
Аккаунт удален
14 июля 2011
no ja niestety się na to kilka razy napotkałam
Аккаунт удален
3 июня 2011
Praktycznie przy codziennym wykonywaniu zadań - napotyka się człowiek na to.
Patjyk
2 июня 2011
nie pierwszy raz to widze u mnie to samo
Afera74
31 мая 2011
hahahaha ja pierwszy raz widzę :lol: przepuchliny dostanę
Аккаунт удален
30 мая 2011
:)
Ewenement922
30 мая 2011
To standard :)
iwanttodisappear
22 мая 2011
Tak , ale jak zresetowałam cały czas tak było i jest xDD
Аккаунт удален
22 мая 2011
Restart i ok. Stary problem, do teraz nie naprawiony.
