ubrana czy rozebrana ?
Komentarze (7)
Diaamond
22 ноября 2011
hahah
Аккаунт удален
17 августа 2011
dobre ;dd
Аккаунт удален
14 июля 2011
hahaha też tak miałam xD
Аккаунт удален
13 июля 2011
Haha:D
Аккаунт удален
13 июля 2011
w lewym rogu .
Gerberek
12 июля 2011
Przepraszam, jaki tu błąd, bo nie widzę, pewno ślepy jestem.
Аккаунт удален
12 июля 2011
ubrana?czy rozebrana? Oto jest pytanie ; D
