Nie ta pidżamka . xD
Komentarze (6)
Аккаунт удален
19 сентября 2011
lol haha xD ale... tak też ł
adnie jest xDD
adnie jest xDD
Аккаунт удален
5 августа 2011
Mam ten sam problem ;
Аккаунт удален
25 июля 2011
Pewno spieszyli się przed fajrantem!
Ainess
24 июля 2011
Czyli jak chcę nałożyć tą w paski to ta różowa się pojawia . xD
Ewenement922
24 июля 2011
Czyli , że zamiast jednej masz dwie , czy to źle ? :)
Аккаунт удален
23 июля 2011
Ale też fajna!
