Smeet - BUGI: zgłoś i udokumentuj screenem! | Fotka.com
« Wszystkie albumy

BUGI: zgłoś i udokumentuj screenem!

Zdjęcie 71 z 100 · 15 сентября 2011 · 6 komentarzy
Nie wiem czy tylko u mnie nie da się zaakceptować zmian?

Komentarze (6)

21 октября 2011
u mnie tez sie nie da : - (
25 сентября 2011
Powiadomienie, że coś się dzieje w danym pokoju dotyczy pokoju gdzie coś się działo. Dasz zwierzaki do kuchni, to będziesz miał przekierowanie by tam iść, bo coś się działo.
16 сентября 2011
Możliwe, że są przypisane, ale mnie osobiście irytuje napis po każdym zalogowaniu "Coś dzieje się w Twoim pokoju"... i tak do niego wchodzę od razu po logu, więc po co jeszcze komunikat? A wyłączyć jak wyżej się nie da :(
15 сентября 2011
W ogóle nie da się zapisać i w tym WIELKI -
15 сентября 2011
Na tyle ile ja to rozumiem, te opcje są na twardo przypisane pod fotkę i nie są zmienialne.
15 сентября 2011
Chodzi o brak możliwości naciśnięcia "Zapisz". Zarówno na Mozilli jak i na IE.