nie da sie nacisnąć.png
Komentarze (4)
Аккаунт удален
4 декабря 2011
Trzeba nacisnąć strzałką na niebieskim i dłużej przytrzymać aż pojawi się "łapka" i przeciągnąć sobie ekran ;] nic trudnego ;)
Аккаунт удален
4 декабря 2011
Gram na dużym i nic;)
Аккаунт удален
4 декабря 2011
ja już wiem jak to zrobić trzeba grac w całym ekaranie
Аккаунт удален
4 декабря 2011
no i to wkurwia ostro ...
