Screenshot - 2011-12-15 , 10_35_33
Komentarze (6)
Аккаунт удален
25 декабря 2011
ta mrowka czasem sie pojawia pewnie to dla hinczyków:D
Аккаунт удален
19 декабря 2011
to jest mrowka:D
Аккаунт удален
16 декабря 2011
Ten pająk jest dla niezadowolonych klientów. :diabel:
Аккаунт удален
15 декабря 2011
Ja nie rozumiem po co jest ta mrówka / pająk czy co to tam , jakoś nigdy tego nie miałam :[
ZwariowanaLola
15 декабря 2011
tez tak mam;p wiec nie gotuje;D wole myc naczynia;p
Аккаунт удален
15 декабря 2011
jpdl
