dlaczego nie mam pomocy i tej gazety i tego koło
Komentarze (5)
Afera74
15 февраля 2012
Jak zamiast Info zauważyłam qiuz na rynku, to mnie zastanowiło. Masz tylko wlot do znajomych z facebooka i od nich Info ewentualnie. Cwane
Аккаунт удален
31 декабря 2011
Nie ma wyłącznika gry, który był od zawsze. Próbując myśleć tak jak smeet, doszedłem do wniosku, że to celowe działanie mające na celu zatrzymanie graczy dłużej online.
Аккаунт удален
30 декабря 2011
bez tego to ta gra jest już za przeproszenie nuda jak ....
Аккаунт удален
29 декабря 2011
bo tego juz nie ma ;D
Аккаунт удален
29 декабря 2011
Ja równiez nie mam gazety tzn. bloga :)
