Smeet - BUGI: zgłoś i udokumentuj screenem! | Fotka.com
dlaczego nie mam pomocy i tej gazety i tego koło

Komentarze (5)

15 февраля 2012
Jak zamiast Info zauważyłam qiuz na rynku, to mnie zastanowiło. Masz tylko wlot do znajomych z facebooka i od nich Info ewentualnie. Cwane
31 декабря 2011
Nie ma wyłącznika gry, który był od zawsze. Próbując myśleć tak jak smeet, doszedłem do wniosku, że to celowe działanie mające na celu zatrzymanie graczy dłużej online.
30 декабря 2011
bez tego to ta gra jest już za przeproszenie nuda jak ....
29 декабря 2011
bo tego juz nie ma ;D
29 декабря 2011
Ja równiez nie mam gazety tzn. bloga :)