Lizus
Komentarze (9)
Аккаунт удален
15 мая 2011
ZabiliMiPsa nie musiał pisać, gdyż jest zawodnikiem startującym. Nie zliczałem jego pisania, gdyż było daremne. Punktują tylko znaczki służbowe.
Аккаунт удален
15 мая 2011
e a konfasjer sie nieliczy
Аккаунт удален
11 мая 2011
:brawo::brawo::brawo:
Аккаунт удален
11 мая 2011
UWAGA! Dobrym pomysłem było by, aby uczestnik (który nie musi pisać "Lizus") odliczał 3... 2... 1... i wtedy osoby ze statusami pisały by "Lizus" i wtedy cyk screen i jest!
Аккаунт удален
10 мая 2011
:piwo:
Аккаунт удален
10 мая 2011
WoW ;D
Redziunia
10 мая 2011
świetnie ;D
Аккаунт удален
10 мая 2011
ommggg
Аккаунт удален
10 мая 2011
10 + 3 + 1 + 3 + 10 = 27
