nie mogłem zrobić Writera i Rapera do tej kulturki a Skate to nie w HH a jest tuaj tylko dlatego , że lubie deske
Komentarze (12)
Afera74
11 июня 2011
:brawo: :jezyk: suuupcio... gratki
Afera74
5 июня 2011
tak zgadza się dresiarze..
Аккаунт удален
4 июня 2011
2 the best
Аккаунт удален
4 июня 2011
imageshack.us/photo/my-images/18/miejscoweczka.jpg/
Аккаунт удален
4 июня 2011
http://imageshack.us/photo/my-images/18/miejscoweczka.jpg/ przedstawiam wam pokój hiphopowy ;-) to tak dla urozmaicenia
Аккаунт удален
4 июня 2011
:)
Аккаунт удален
4 июня 2011
mojego* omg zaraz klawiatura na pół będzie złamana przez te gubiące się literki . :D
Аккаунт удален
4 июня 2011
tylko nie kopiować xeroboye moje dzieła :D
Аккаунт удален
4 июня 2011
nom teraz tak widac :)
Аккаунт удален
4 июня 2011
Nie moje klimaty, ale te stroje przemawiają do mnie. Z daleka widać, że jakieś hiphopy są.
Аккаунт удален
4 июня 2011
pozdro dla kumatych ;)
Аккаунт удален
4 июня 2011
Skate , B-Boy , Dj z boomboxem niech będzie żeby b-boy mógł się kręcić w jakieś rytmy :D
