m@jchel20
Komentarze (19)
Аккаунт удален
19 июня 2011
3 głosy
Аккаунт удален
16 июня 2011
Ee. Mam pytanie tym narzekaniem chcesz zmylić innych tak mi się wydaje to tak trochę jak "przegram, dajcie mi głosy dajcie chociaż raz wygrać proszę" Mógłbyś kiedyś iść przez życie z głową do góry, to tylko zabawa i tylko gra.
Аккаунт удален
15 июня 2011
dla mnie sie liczy ylko anywnosc
Аккаунт удален
14 июня 2011
e mi wszysko jedno nie liczy sie wygrana ylko dobra zabawa!!!
Аккаунт удален
13 июня 2011
Ale jak możecie głosować jeśli stroju nie widać ? Nie rozumiem ;]
Oczywiście cieszę się że bierzesz udział i próbujesz dokonać swoich sił, daj jeszcze jednego screena na normalnym tle i w tedy porozmawiamy ;] .
Oczywiście cieszę się że bierzesz udział i próbujesz dokonać swoich sił, daj jeszcze jednego screena na normalnym tle i w tedy porozmawiamy ;] .
Аккаунт удален
13 июня 2011
mi tam pasuje chyba juz pisałam Krol
Аккаунт удален
13 июня 2011
Michel zrob screen samego avka moze wtedy bedzie oki:tak:
Аккаунт удален
13 июня 2011
Majchel przestań narzekać. Raz się uda! Ważne, że próbujesz, że starasz się! To się liczy!
Аккаунт удален
13 июня 2011
daje zdjecia dla jaj bo i ak przegram
Аккаунт удален
13 июня 2011
lipa xd
Аккаунт удален
12 июня 2011
ojej pomylilo mi sie chcialem zeby bylo kolorowo
Аккаунт удален
12 июня 2011
co;)
Аккаунт удален
12 июня 2011
Szkoda że stroju nie widać ;/ i na bal z deserem ? ehh...
Аккаунт удален
11 июня 2011
:zakrecony:
Аккаунт удален
11 июня 2011
choć raz się postarałeś, królu:D:swir:
Аккаунт удален
11 июня 2011
król ;]
Аккаунт удален
11 июня 2011
;)
Аккаунт удален
11 июня 2011
król
:brawo:
:brawo:
Аккаунт удален
11 июня 2011
przegram ;(
