Czadowa
Komentarze (21)
Аккаунт удален
16 июня 2011
krolowa
Afera74
14 июня 2011
RabbitKiller pozdro :brawo: racja (ten fryz suuper i tatuaż).Niepokorna..... Królowa :nutki::mrgreen:
Аккаунт удален
14 июня 2011
królowa:DDDD
Czadowa
14 июня 2011
Tak z tatuażem na bal bo mi się tak podoba :) a co do sarka97 - dziewczyno czytaj komentarze poniżej bo widzę ,że gó*o wiesz ,a się wypowiadasz - buźka :*:)
Аккаунт удален
14 июня 2011
Tak ja to pojmuję.
Аккаунт удален
14 июня 2011
Nie jest określona w zasadach konkursu ilość głosów, jaką może oddać głosujący, więc można na wiele osób i wiadomo, że tylko raz na daną osobę.
SensitiVe
14 июня 2011
Królowa! :)
Аккаунт удален
14 июня 2011
Co racja to racja Kasia tak chodzi ubrana już kupe czasu :))
Więc nie można jej nazwać kopiarą tylko dlatego, że dodała zdjecie pozniej od Vanessy :)) Ej Mozna oddac tylko 1 glos? bo jak nie to glosuję też na Kasię " Królowa! " xD
Więc nie można jej nazwać kopiarą tylko dlatego, że dodała zdjecie pozniej od Vanessy :)) Ej Mozna oddac tylko 1 glos? bo jak nie to glosuję też na Kasię " Królowa! " xD
Redziunia
14 июня 2011
no przeca nie usunie tatuaza :D to juz na stałe xD
Ewenement922
13 июня 2011
Z tatuażem na bal ? , to jednak chyba nie ta impreza ?
Аккаунт удален
13 июня 2011
Znowu baby się kłócą. Idę stąd!:bye:
Аккаунт удален
13 июня 2011
no nie napisal bym ze krolowa . nic specjalnego
Аккаунт удален
13 июня 2011
Trzeba mieć własne pomysły na ubiór, a nie kopiować e ;/ Jak wyobrażasz sobie dwie kobiety w jednym miejscu w tym samym ubiorze? ehh -,- Trzeba kombinować ;]
Аккаунт удален
13 июня 2011
Cofam zatem swoje słowa.
Аккаунт удален
13 июня 2011
pozostawiam to bez komentarza żenada
Czadowa
13 июня 2011
stv ja tak chodze od miesiąca po fotce ,wiec ona kopiuje mnie :)
Аккаунт удален
13 июня 2011
oki usuwam komenta bo nawet wyrazic zdania nie mozna.Napisalam normalnie ze taka sama ma sukienke.tylko skrzydła ma i karnacje inna :)
SensitiVe
13 июня 2011
Sam ją kiedyś już w tym widziałem więc nie ona kopiuje :pavarotti:
MeloVix
13 июня 2011
zadna kopia buja sie tam na MF od miechaXD Królowa:D
Аккаунт удален
13 июня 2011
:nie::wtf:
Аккаунт удален
13 июня 2011
Co to za kopiowanie po Vanessie?:krzeslo:
