Ochrona Dj'a :PP
Komentarze (10)
Аккаунт удален
12 февраля 2011
Yy ZAPOMNIAŁAM O TY ;/
Afera74
24 января 2011
Gratuluję Fenomence pomysłu i prawidłowego poprowadzenia imprezy.........Pomimo masy, naprawdę masy przebierańców chodzących po Mieście Fotki, to jak przyszło co do czego:) ....te osoby po prawej na scenie to uczestnicy konkursu:) :) :) ........ a jednak impra się udała:) :)
Redziunia
23 января 2011
Aaaaa :( A mnie to ominelo;/
Аккаунт удален
22 января 2011
Było fajnie, widać po ilości ludzi. Oby kolejne Eventy także były takie zapełnione!
Аккаунт удален
22 января 2011
a. żałuję że nie mogłam być. :( pewnie było fajnie :D "może następnym razem..." xD
Аккаунт удален
22 января 2011
no działo się xD
aGuLLa175
22 января 2011
pewnie było ciekawie mnie jak zwykle nie było
Аккаунт удален
21 января 2011
No masakra! Więcej ludzi w jednym pokoju niż zazwyczaj w całym mieście!
Аккаунт удален
21 января 2011
Oj...sajgon to zbyt delikatne określenie :mrgreen:
Аккаунт удален
21 января 2011
Ale sajgon!:w00t:
