grzeje sobie ... :D
Komentarze (6)
Аккаунт удален
15 сентября 2011
hahah w czasie naszych obchodów xD
Аккаунт удален
4 сентября 2011
czasem dymek leci ^^
Аккаунт удален
4 сентября 2011
spalony poślad ;d
LoveeTheWorld
2 сентября 2011
hehe a ja tam się cieszę że wełna z dymem nie poszła :D
Аккаунт удален
2 сентября 2011
Nio ej bo będzie mieć przypalone poślady xD
Аккаунт удален
2 сентября 2011
hahhahahahhaa
