Haha nie wiem jak to opisać ; dd , dużo tego nad głowami hahaha
Komentarze (11)
StanleyTookie
15 сентября 2011
no haha
Аккаунт удален
14 сентября 2011
A Lisu nam tam spała haha
Аккаунт удален
13 сентября 2011
Mialam tez tak :mrgreen::lol:
StanleyTookie
12 сентября 2011
:lol:
Аккаунт удален
12 сентября 2011
Ło Matko! Znowu ja na ss ... haha
StanleyTookie
11 сентября 2011
Być może ^^ ale mój jest wyjątkowy haha :)
Ewenement922
11 сентября 2011
Nic nowego , podobnych screenów jest tu sporo :)
StanleyTookie
11 сентября 2011
:jezyk2:
Аккаунт удален
11 сентября 2011
http://w.fotka.pl/a57a423216.jpg
StanleyTookie
11 сентября 2011
:lol:
LoveeTheWorld
11 сентября 2011
lepiej uciekać bo jak .... :cenzura::rotfl:
