od dziś na biceps mówimy łydki :D
Komentarze (8)
NORMALNA5611
26 сентября 2011
dobre:P
Аккаунт удален
15 сентября 2011
hahahhaha
basiaczek1990
15 сентября 2011
hehehe ;]
Аккаунт удален
15 сентября 2011
to ja pośladki może mam pod szyja ;O
Аккаунт удален
15 сентября 2011
hahaha o żesz :crylol:
Аккаунт удален
15 сентября 2011
Znaczy na siłowni. Myli mi się jak łydki z bicepsami.:zonk:
Аккаунт удален
15 сентября 2011
hehehhehehhe w czarnobylu :P
Аккаунт удален
15 сентября 2011
Nie znasz się, pewnie nigdy nie ćwiczyłeś na elektrowni.
