pies sie kapie i do tego śpi :O
Komentarze (3)
Afera74
30 сентября 2011
nie ma topa, to ma przechlapane
xxxMinixxx
28 сентября 2011
dla psa nie bo sie utopi :mrgreen:
Аккаунт удален
27 сентября 2011
Czy to bezpieczne?
