Komentarze (6)
Аккаунт удален
29 января 2011
No wiem, ale już nie pisałem tego.:)
Аккаунт удален
29 января 2011
tak, ale z lasu w dół a z chmurki w dół ;-)
Аккаунт удален
29 января 2011
W lesie (zdjęcie na lewo) też jest, nikt nie zauważył!:swir:
Аккаунт удален
29 января 2011
ale tutaj w taką dziurę wpaść....
Аккаунт удален
28 января 2011
o fajny ^^ nie martw się ja też xD
Аккаунт удален
28 января 2011
:) pięknyszkoda że ja mam małę szanse ;/
