Komentarze (6)
Аккаунт удален
29 января 2011
BEZ DWÓCH ZDAŃ!
Аккаунт удален
29 января 2011
ten pokój chyba zgarnął nagrodę publiczności :-)
Аккаунт удален
29 января 2011
Kupno takiego samego to nie papugowanie. Kup sobie, jak Ci się podoba. Fajne te kafelki na ścianach.
Afera74
28 января 2011
rewelacyjny....założyłabym sobie taki, ale nie chce papugować..śliczny
Аккаунт удален
28 января 2011
zaajebiscie..^^ ten wzorek na scianie..mhmm..bosski ^^
Аккаунт удален
28 января 2011
bombastyczne ;D
