5 июня 2013
jak ma się takie nogi jak One to jak najbardziej . . . .
5 июня 2013
Post został usunięty przez moderatora.
5 июня 2013
Jak ona nie ma pupy a nogi to ma takie sobie
5 июня 2013
figurkę ma owszem,,owszem,,,,ale te legginsy beznadziejne
5 июня 2013
w tych legginsach chodzi 80% nastolatek, taki widok na ulicy napawa mnie odruchem wymiotnym..
5 июня 2013
e tam oklepany look i tyle szału dla mnie niema...
5 июня 2013
Leginsy powiedzą prawdę której nie oddadzą inne spodnie ;)
5 июня 2013
Jeszcze jak Camel Toe widac <3
5 июня 2013
te legginsy w paski są wieśniackie, u mnie pół wiochy takie nosi :D
najlepsze są normalne, jednokolorowe, a nie w jakieś śmieszne paski
5 июня 2013
p.s. uwielbiam legginsy :zakochany:
postawiłabym soczek komuś kto je wymyślił, bo to najwygodniejsze ubranie na świecie
5 июня 2013
pps. ta dziewuszka na zdjęciu wcale nie ma ładnego tyłka, wielkopowierzchniowy i mało kształtny imho, więc czym tu się jarać?
5 июня 2013
Leginsy, leginsami... ale tu o dziewczyny chodzi, większość dziewczyn młodych nie ma już poczucia stylu nie potrafi dopierać odpowiednio ciuchow (mimo że wydaje im się że potrafią).
Dziewczyny mają teraz ten swój swag czy coś, wybierają to co jest modne a nie to co dobrze pasuje...
Osobiście uważam że dziewczyny a raczej kobiety w legginsach dobrze wyglądają jeśli dbają o siebie i jeśli leginsy są jednolitego koloru :-)
5 июня 2013
te pasiaste są straszne ale ladnemu we wszystkim ladnie. Nooo ja juz wygladalabym strasznie w kazdych. Mojej kumpeli facet zabrania nosic leginsy bo kazdy gapi sie jej na pupe a on z zazdrosci wścieka się.Wniosek taki : jestes zgrabna i wolna to noś leginsy i daj napatrzeć się facetom. Niech nacieszą oczy ;)
5 июня 2013
czemu ten wzorek jest taki modny?
5 июня 2013
Łatwo się zdejmują, a jak dziewczyna coś sobą reprezentuje to już idealnie - jestem na tak! :D